^ Back to Top

K.S. Wigor

Ćwicz z humorem razem z Wigorem

popup

Opis zajęć

 

 JOGA-prozdrowotna

 

 To zestaw ćwiczeń poprawiających gibkość ciała, wzmacniających mięśnie pleców, rąk, brzucha. Ćwiczenia Jogi pozwalają głębiej zrozumieć motorykę naszego ciała, jego potrzeby i niedoskonałości. Świadome podejście do każdego ćwiczenia powoduje, że skuteczność tej formy jest niezaprzeczalna, jednakże wymaga od nas cierpliwości i pokory względem własnego ciała.

 

 

 

 

TMT

Najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu !


 

BODY SHAPE

 Ćwiczenia wzmacniające, statyczne, poprawiające wygląd ciała i samopoczucia. Silny gorset mięśniowy jest niezbędny do osiągnięcia komfortu życiowego, zapobiegania bólom kręgosłupa i stawów. To rodzaj zajęć dla każdego , kto zaczyna przygodę z fitnessem oraz niezbędna forma dla tych , którzy marzą o pięknej sylwetce.

 


 STEP

Zajęcia typowo odchudzające, o średnim stopniu intensywności, na platformie – stepie. Aerobowy charakter lekcji daje gwarancję utraty kalorii z tłuszczu nagromadzonego w naszym organizmie. Proponujemy zajęcia na trzech poziomach, Basic – dla początkujących 

 BODY BAR

 Body Bar to ćwiczenia ze sztangą przy muzyce, znane też jako Magic Bar. To zastosowanie ćwiczeń siłowych ze sztangą jednak z dużo mniejszym obciążeniem , niż stosuje się na siłowni , przy typowych ćwiczeniach budujących masę. Doskonałe rozwiązanie dla Pań i Panów, którzy chcą poprawić wygląd i jędrność mięśni bez narażania się na kontuzje związane z przeciążeniem. To klasyka ćwiczeń na rzeźbiących sylwetkę. Nauka podstawowych technik treningu ze sztangą pod okiem instruktora – obowiązkowa lekcja dla klienta, który trenuje dowolną dyscyplinę sportu.


 BODY SHAPE BALLANCE ROLLS

 Lekcja  mająca charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa. Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. W zajęciach wykorzystuje się m.in. małe piłeczki easy ball oraz roller – specjalny wałek, który po każdym treningu rozluźni Twoje mięśnie, oraz poprawi ich ukrwienie. Poprzez „rollowanie” możesz dotrzeć do najgłębszych mięśni poprawiając ich elastyczność oraz zwiększając mobilność całego ciała, zoptymalizować rozciąganie i kurczenie się mięśni, zwiększyć ich moc, mobilność oraz elastyczność. Wykorzystywane w treningu ćwiczenia na bazie Pilatesa są dla ciebie gwarancją prozdrowotnych korzyści. Trening powięziowy to najnowsza specjalistyczna forma zajęć fitness.


 BODY BALL

 Trening w którym wzmacniamy mięśnie, zwiększamy elastyczność ciała oraz poczucie równowagi, znajdują się w nim elementy równoważne, stabilizujące i odciążające kręgosłup. Ćwiczenia w których są odciążone stawy skokowe, kolanowe i kręgosłupa. Podczas treningu Body-ball mobilizujemy do pracy mięśnie brzucha (zwłaszcza tzw .mięśnie głębokie), mięśnie okołokręgosłupowe (stabilizujące i utrzymujące kręgi i krążki międzykręgowe we właściwym ułożeniu), mięśnie grzbietu oraz pośladków. Przy okazji trening, przy użyciu dużej kolorowej piłki to świetna zabawa!

 Dla kogo? Zajęcia polecamy każdemu bez względu na wiek i poziom wytrenowania, osobom po urazach i nie domaganiach w stawach i kręgosłupie, a nawet z dyskopatią , osobom z nadwagą i otyłością jako pierwszy etap bezpiecznego zgubienia wielu kilogramów.


  TRX- TAŚMY PODWIESZANE

 System Profesjonalnych lin TRX wykorzystuje Twoją masę ciała i grawitację, aby stworzyć opór podczas ćwiczeń. Wszystko czego potrzebujesz to taśma TRX i Twoje ciało – nie są wymagane dodatkowe obciążenia. Trening w zawieszeniu poprawia równowagę mięśni, stabilność stawów, dając mobilność i wzmacniając mięśnie brzucha  jest bardzo pomocny w uprawianiu sportu. Poprawia postawę i zapobiega obciążeniom kręgosłupa i stawów.


 SALSA – LATIN DANCE

 Lekcja dla Pań, które lubią tańczyć, chcą poczuć się dobrze w swoim ciele. Nauka zgrabnego i powabnego ruchu to tylko niektóre aspekty tej najprzyjemniejszej formy odchudzania. Wspaniała zabawa przy muzyce latynoskiej. Na te zajęcia zapraszamy na malutkich obcasach, chustach na biodrach, spódnicach, w biżuterii.

 


 

Zapraszamy na sale – niech tańczy cały Wałcz!

 


 

home

Klub Sportowy WIGOR

„...Kiedy wiele lat temu trafiłam na salę fitness nie mogłam przewidzieć jak to się dla mnie skończy. Dziś po 24 latach wiem, że było to dla mnie znalezienie pasji, która determinuje moje życie i nadaje mu blask …”

Klub Sportowy WIGOR powstał w 1996 roku w Wałczu. Od samego początku jestem jego właścicielem i kołem napędowym. Przez moje ręce przewinęło się tysiące kobiet, dbających o kondycję fizyczną, wygląd i dobre samopoczucie.

       Oferta treningowa jest bardzo zróżnicowana i dziś każdy, kto ma potrzebę i ochotę na aktywność znajdzie coś dla siebie.

Moje doświadczenie, kreatywność i pasja sprawiają, że każdy, kto do mnie zawita osiągnie zamierzony cel, bo wiem czego potrzebuje Twoje ciało i dusza !

 

Iza Ciechalska

Kontakt

Izabela Ciechalska

e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 609-619-079

 

Kadra

                                                               

Gdy 20 lat temu zaczynałam swoją przygodę z fitnessem nie wiedziałam, jaki będzie tego efekt. Dziś - właściciel, menager i instruktor w  Fitness Klubie „Wigor” w Wałczu od 1996 r. Uprawnienia Państwowe w zakresie rekreacaji ruchowej o specjalności fitness. Ukończyłam Szkołę TOP-ART – ze specjalnością – taniec, instruktor fitness i tańca, szkoleniowiec fitness, personal trener, trener grup tanecznych i cheerleaders, właścicielka Fitness Music Polska, inicjatorka i organizatorka wielu prozdrowotnych eventów, obozów szkoleniowych, warsztatów oraz specjalistka w zakresie :

 •  body shape
 • Fatburner Dance
 • Step
 • Aqua aerobik
 • Joga
 • Pilates
 • Salsa
 • Body Ball
 • Personal trening
 • Trening siłowy
 • Cycling
 • Nordic Waking
 • Suplementacji i żywienia
 • Instruktor tańca przy Wałeckiem Centrum Kultury
 • Instruktor tańca w szkole ATUT z Poznania

reklama